STEM
На 28 май 20026г. открихме новия STEM кабинет. Днешният ден се превърна в истински празник за нашето училище. Пяхме, танцувахме, забавлявахме се! Празничната програма даде вдъхновяващ старт, а след това кабинетът оживя с първите научни експерименти. Учениците влязоха в ролята на изследователи и доказаха, че науката може да бъде завладяваща и забавна.
Благодарим на всички ученици, учители и гости, които споделиха този вълнуващ момент с нас!
На добър час в света на откритията!